Tenis

           WYJAZDY TENISOWE:


 - MAROKO 2 KAT. ITFu  20.03-27.03.2015      ZOBACZ


 - TURCJA 1 KAT. ITFUu  15.04-26.04.2015      ZOBACZ

                  


Biuro Podróży Holidayline.pl zajmuje się przygotowaniem gotowych ofert turystycznych pod wyjazdy na turnieje zagraniczne. Zajmujemy się tworzeniem całego pakietu usług: przelot lub dojazd autokarem, ubezpieczenie, opiekę pilota, organizujemy zakwaterowanie w hotelu, w którym odbywa się turniej lub w pobliżu, ale zawsze z kortami tenisowymi (często dajemy kilka opcji do wyboru, ze względu na różnice w cenie),wyżywienie, doliczamy wszystkie opłaty kursowe oraz paliwowe. Panstwa obowiązkiem jest zgłoszenie się do turnieju za pomocą swojego IPINu. W razie trudności- pomagamy w zalogowaniu.

Także do Państwa należy tylko podpisanie umowy, a my zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Przy tym dajemy Państwu gwarancję najniższej ceny, gdyż od dłuższego czasu współpracujemy z ponad 60 organizatorami, działamy na dużą skalę i mamy wynegocjowane naprawdę bardzo atrakcyjne ceny dla grup. 

Na podstawie doświadczenia oraz Państwa wskazówek wyselekcjonowaliśmy turnieje, które cieszyły się największym zainteresowaniem, ale jesteśmy otwarci na wszystkie wskazówki i jesteśmy wstanie zorganizować wyjazd na każdy jeden turniej, dlatego też czekamy na Wasze propozycje.


TRENERZE ZORGANIZUJ OBÓZ TENISOWY-TO ŁATWE

Jak to działa?

  • http://tenisline.pl/public/images/1_p.gifZapoznają się Państwo z propozycjami naszych obozów. Wysyłają Państwo zapytanie z podaniem ilości osób i trenerów. Bądź otrzymają Państwo od nas folder z całkowitymi cenami
  • http://tenisline.pl/public/images/2_p.gifDecydują się Państwo na jedną z opcji. My robimy wstępną rezerwację na określoną ilość osób i określony termin (do miesiąca czasu rez. wstępna), a Państwo „zbierają” chętnie osoby na obóz tenisowy.
  • http://tenisline.pl/public/images/3_p.gifPodpisują Państwo umowę, wpłacają zaliczkę (i w tym momencie impreza jest zarezerwowana), następnie dopłata na 30 dni przed rozpoczęciem. Po wpłacie zaliczki jest również możliwość dorezerwowania chętnych na obóz, w miarę wolnych miejsc.
  • http://tenisline.pl/public/images/4_p.gifW dniu wyjazdu autokar podjeżdża pod wyznaczone miejsce lub spotykamy się na lotnisku- w zależności od rodzaju imprezy.
  • http://tenisline.pl/public/images/5_p.gifNa miejscu możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych- w zależności od chęci trenerów.

 

 

 

Zdjęcia z turniejów

 

http://tenisline.pl/public/images/thumbs/10_4.jpg

http://tenisline.pl/public/images/thumbs/10_2.jpg

http://tenisline.pl/public/images/thumbs/16_P1100496.JPG

http://tenisline.pl/public/images/thumbs/16_P1100498.JPG

http://tenisline.pl/public/images/thumbs/7_P1050709.JPG

http://tenisline.pl/public/images/thumbs/7_5.JPG

http://tenisline.pl/public/images/thumbs/16_P1100520.JPG

http://tenisline.pl/public/images/thumbs/13_P1100136.JPG

Polowanie