Prywatność

           Portal turystyczny holidayline.pl szanuje Państwa prawo do prywatności. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, Klient ma prawo do anonimowości, a udostępnienie nam danych osobowych związane jest jedynie z chęcią zakupu danej oferty i możliwością kontaktu z Państwem w tej sprawie.

Wypełnienie formularza kontaktowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych. To użytkownik sam decyduje o rejestracji w bazie danych. Każdy z Państwa ma możliwość zmiany tych danych, wysyłając taką informacje na adres rezerwacje@holidayline.pl.

Portal polowanie-na-wakacje.pl prowadzi również formularz Newslettera, a dane pozyskane z tego formularza służą jedynie przesyłaniu informacji o najkorzystniejszych ofertach i super promocjach.

Holidayline.pl nie wykorzystuje danych osobowych zarejestrowanych Klientów w celach nie związanych z obsługa Klienta. Nasz portal nie ujawnia również danych osobowych osobom trzecim.

Zobowiązujemy się informować Użytkowników o zmianach w polityce ochrony prywatności, które mogą być związane z działaniem portalu lub zmianami w prawie polskim.

Portal holidayline.pl wykorzystuje technikę Cookie, która służy jedynie celom statystycznym. Nie identyfikujemy Klienta odwiedzającego nasz portal.

,,Podróż nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej…"

 

Zobacz opinie naszych klientów

Kontakt

 

www.holidayline.pl

888 988 988

rezerwacje@holidayline.pl

 

 

 

Polowanie