Jak rezerwować

Portal Turystyczny Holidayline.pl oferuje możliwość rezerwacji ofert przez Internet,telefonicznie bądź bezpośrednio w dziedzibie naszego biura. W przypadku rezerwacji telefonicznej, należy podać kod wybranej oferty lub nazwę hotelu, kierunek, termin i miejsce wylotu. Po znalezieniu odpowiedniej oferty, nasz konsultant pomoże przeprowadzić Państwa przez etap rezerwacji.

1. Znalezienie odpowiedniej oferty
Aby dokonać wyboru wycieczki można skorzystać z wyszukiwarki zamieszczonej na stronie głównej portalu lub skorzystać z wypełnienia formularza: POLOWANIE NA SUPER LAST MINUTE . W tym ostatnim przypadku będą Państwo na bieżąco informowani o promocjach i ostatnich miejscach, biorąc pod uwagę kryteria, które Państwo zaznaczyli. Natomiast korzystając z wyszukiwarki możemy dokładnie określić interesujące nas parametry wyjazdu: początkowo jest to kraj (mają Państwo mozliwość wyboru kilku opcji), termin wylotu i powrotu oraz ilość osób dorosłych i dzieci oraz czy jest to oferta last minute czy też nie. W nastepnym etapie mogą Państwo sprecyzować swoje wyszukiwania poprzez wybór standardu hotelu, miejsca wylotu, długości pobytu, rodzaju wyżywienia, czy organizatora. Po kliknięciu przycisku "filtruj" zobaczymy listę ofert spełniających wybrane kryteria. Wśród nich wybrać możemy tę, która odpowiada nam najbardziej.
2. Rezerwacja wycieczki
Po dokonaniu wyboru wycieczki prosimy o dokonanie rezerwacji oferty poprzez kliknięcie przycisku "rezerwuj". Jeżeli mają Państwa jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt telefoniczny bądź kliknięcie przycisku " zapytaj" . Po wypełnieniu danego formularza, rezerwacja czy zapytanie trafiają bezpośrednio do konsultanta, który zajmie się Państwa formalnościami. Mimo, że większość ofert na stronie holidayline.pl jest aktualna, a ceny są cenami całkowitymi, wypełnienie formularza nie oznacza jednak gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego). Po zweryfikowaniu oferty, konsultant przesyła Państwu umowę i warunki uczestnictwa danego organizatora do Państwa na maila wraz z informacjami odnośnie przelewu. Jest mozliwość również podania danych telefonicznie i dokonania wstępnej rezerwacji.

3.Podpisanie umowy
Po otrzymaniu dokumentów, drukują je sobie Państwo, sprawdzają czy wszystkie dane się zgadzają i odsyłają do nas w jak najszybszym czasie mailem bądź faxem : 89-670-70-86 wraz z potwierdzeniem przelewu. Wówczas konsultant potwierdza rezerwację w systemie i przesyła do Państwa potwierdzenie rezerwacji. Już na podstawie tego dokumentu odbieraja Państwo dokumenty podróży: bilet na samolot i voucher na hotel u przedstawiciela danego organizatora, na lotnisku na 2h przed wylotem.

4. Po dokonaniu formalności
Po zamówieniu przez Państwa wycieczki przez cały okres jesteśmy do Państwa dyspozycji, także mogą Państwo do nas dzwonić czy pisać, kiedy tylko mają Państwo jakiekolwiek pytania. Staramy się rówież przesyłąć do Państwa informacje praktyczne z danego regionu, czy wycieczki fakultatywne, z których Państwo mogą skorzystać na miejscu- przy wykupieniu u rezydenta. My również dzwonimy do Państwa na dzień przed wylotem i informujemy Państwa o godzinach wylotu i nie ma znaczenia czy one się zmienią czy, konktaktuje się z Państwem nie zależnie od tego.
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG !

Kontakt

 

www.holidayline.pl

888 988 988

rezerwacje@holidayline.pl

 

 

 

,,Podróż nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej…"

 

Zobacz opinie naszych klientów

Co z nami zyskujesz?

  • najniższą cenę
  • 0 zł prowizji - ceny jak u organizatora
  • szybkość i wygodę
  • bezpieczne zakupy
  • kompletne informacje o promocjach
  • wszystkie promocje w jednym miejscu
  • oferty sprawdzonych biur podróży
  • profesjonalne doradztwo 7 dni w tyg.
Polowanie