Dla firm

 

 

 

    Proponujemy Państwu kompleksową obsługę wycieczek grupowych. Zajmujemy się przygotowywaniem  całego pakietu usług, w zależności od wymagań klienta. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą. Oczywiście tworzymy każdy program indywidualnie, także prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

 http://www.grecos.pl/filesLib/grupy/zarezerwowane.jpg

 

DLACZEGO Z NAMI ???

Dajemy gwarancję jakości usług oraz bezpieczeństwa. Każdy wyjazd planujemy na zamówienie, analizujemy potrzeby każdego klienta

Jesteśmy w stanie zorganizować nawet najbardziej egzotyczną i daleką wyprawę, posiadamy w sprzedaży wszystkie możliwe kierunki turystyczne świata. Współpracujemy ze wszystkimi najlepszymi  i sprawdzonymi kontahentami

Mamy możliwość rezerwacji całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z pracy. Oczywiście dojeżdżamy do klienta, gdy jest tylko taka potrzeba

Podczas wyjazdu gwarantujemy profesjonalną obsługę,  miłą atmosferę i dobra zabawę.  W zależności od wymagań grupy organizujemy zabawy integracyjne,  konkursy z nagrodami

Każdy wyjazd planujemy na potreby klienta, tworzymy pprogram specjalnie dla niego;  Nie korzystamy z gotowych ofert

Dajemy gwarancję najniższej cen!!! 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

http://www.wezyrholidays.pl/img/pomysly/baner_podstrona_827x200v1.jpg 

Dla grup

Katarzyna Brochacka 

tel: 888 988 988
katarzyna.brochacka@holidayline.pl

Referencje

TURCJA -30os.

".. Zamówienie i organizacja wyjazdu, była wykoanana rzteelnie i terminowo zgodnie z naszymi wymaganiami. Pracownicy chętnie służyli pomocą i doświadczeniem w zagadnieniach turystycznych.  Pracownicy uczestniczący byli w pełni usatysfakcjonowani z zorganizowanego wyjazdu, wni wnosząc żadnych uwag podczas pobytu w Turcji, a także po powrocie do kraju. Reasumują uważamy, że firma Holidayline.pl z Ełku jest firmą dobrze zorganizowaną z profesjonalną załogą i energicznym kierownictwem, elastycznie reagującym na potrzeby klienta w pełni zasługująca na polecenie innym."

Wiedeń, Bratysława, Częstochowa-58os.

 "...Wykonana usługa odznaczała się odpowiednim przygotowaniem, zaangażowaniem pracowników. Pozwoliło nam to na niczym niezakłócony odpoczynek i sprawne zwiedzanie magicznych i urokliwych miejsc. Polecamy Biuro Podróży jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi rzetelnie i fachowo. "

CHORWACJA-67 os.

 " Wyjazd do Chorwacji został zorganizowany przez Biuro Holidayline.pl nienagannie. Wyspa Brac w Chorwacji to najpiękniejsze miejsce, w jakim byliśmy. Morze, góry i piękne chorwackie uliczki, zapamiętamy do końca życia. Chcielibyśmy podziękować za super wyjazd i liczymy na współpracę w przyszłym roku. "

MAROKO-25os.

 " Grupa sportowców pragnie podziękować za super wyjazd, prefekcyjną organizację i pomoc w wyborze dobrego hoteu. Dziękujęmy i do usłyszenia niebawem :) "

CZECHY, Karlowe Wary-17.os

" Biuro Podróży Holidayline.pl orgnizowało nam rezerwację hotelu w Karlowych Varach. Współpraca przebiegała bezproblemowo, ceny lepsze niż na miejscu, szybka rezerwacja i profesjonalna obsługa. Pragniemy serdecznie podziękować Pani Kasi za cierpliwość i zaangażowanie. "

Polowanie